Pana-Max2
Ewolucja PANA-MAX
Pana-Max2 oferuje znacznie większą wytrzymałość i moc, niż poprzednie modele, będąc jednocześnie równie łatwą w obsłudze. Smukła konstrukcja zapewnia maksymalną widoczność pola operacyjnego i umożliwia łatwy dostęp do wszystkich obszarów jamy ustnej. Dostępne w wersji na szybkozłączki NSK i KaVo oraz na rękaw Midwest.
Wszystkie produkty z kategorii Pana-Max2 przejdź do porównywarki
| światło | nie |
| złącze | Midwest |
| główka | standard |
| moc | 20 W |
| max. prędkość obrotowa | 350.000 - 450.000 |
| korpus | stalowy |
| powłoka | nierdzewna |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | nie |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Basic |
| kod zamówienia | P1154001 |
| wymiary główki | śr.11.2 x wys.13.4 mm |
| waga | 50g |
| rodzaj produktu | kątnica turbinowa |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła turbinowe |
| światło | nie |
| złącze | Borden |
| główka | standard |
| moc | 20 W |
| max. prędkość obrotowa | 350.000 - 450.000 |
| korpus | stalowy |
| powłoka | nierdzewna |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | nie |
| mikrofiltr wodny | nie |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Basic |
| kod zamówienia | P1155 |
| wymiary główki | śr.11.2 x wys.13.4 mm |
| waga | 47g |
| rodzaj produktu | kątnica turbinowa |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła turbinowe |
| światło | nie |
| złącze | NSK |
| główka | standard |
| moc | 20 W |
| max. prędkość obrotowa | 300.000 - 400.000 |
| korpus | stalowy |
| powłoka | nierdzewna |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | nie |
| mikrofiltr wodny | nie |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Basic |
| kod zamówienia | P1211001 |
| wymiary główki | śr.11.2 x wys.13.4 mm |
| waga | 46g |
| rodzaj produktu | kątnica turbinowa |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła turbinowe |
| światło | nie |
| złącze | KaVo |
| główka | standard |
| moc | 20 W |
| max. prędkość obrotowa | 300.000 - 400.000 |
| korpus | stalowy |
| powłoka | nierdzewna |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | nie |
| mikrofiltr wodny | nie |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Basic |
| kod zamówienia | P1212001 |
| wymiary główki | śr.11.2 x wys.13.4 mm |
| waga | 62g |
| rodzaj produktu | kątnica turbinowa |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła turbinowe |