Kątnica turbinowa Pana-Max2 B2
Specyfikacja techniczna
| rodzaj produktu | kątnica turbinowa |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| światło | nie |
| klasa | Basic |
| złącze | Borden |
| główka | standard |
| wymiary główki | śr.11.2 x wys.13.4 mm |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła turbinowe |
| moc | 20 W |
| max. prędkość obrotowa | 350.000 - 450.000 |
| spray wodny | pojedynczy |
| korpus | stalowy |
| powłoka | nierdzewna |
| światłowód ze szkła komórkowego | nie |
| łożyska ceramiczne | tak |
| mikrofiltr wodny | nie |
| system czystej główki | tak |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| waga | 47g |
| kod zamówienia | P1155 |
Pana-Max2 B2
Kątnica turbinowa bez podświetlenia na złącze Borden.
Pana-Max2 oferuje znacznie większą wytrzymałość oraz potężną moc (20W), nowy model może pochwalić się najwyższą mocą znamionową w swojej klasie.

Smukły korpus Pana-Max2 gwarantuje doskonałą widoczność pola zabiegowego, co pozwala na pracę z pełną wydajnością.
W turbinach serii Pana-Max2 wkład można łatwo wymienić w gabinecie, co pozwala obniżyć koszty i przestoje.
Cechy wspólne serii:
- Klasa Basic
- Korpus ze stali nierdzewnej
- Ceramiczne łożyska
- Wymiana wiertła na przycisk
- Pojedynczy spray
- Łatwa wymiana wkładu