Mikrosilniki elektryczne
Wszystkie produkty z kategorii Mikrosilniki elektryczne przejdź do porównywarki
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 60 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| kod zamówienia | E1136051kpl |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny zestaw |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 60 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| kod zamówienia | E1135051kpl |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny zestaw |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 60 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| kod zamówienia | E1136051 |
| waga | 98g |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 60 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| kod zamówienia | E1135051 |
| waga | 98g |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 60 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| kod zamówienia | E1074051iMD |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny zestaw |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 60 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| kod zamówienia | E1059051iMD |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny zestaw |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 1.000 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| kod zamówienia | E1074051 |
| waga | 85g |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 1.000 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| kod zamówienia | E1059051 |
| waga | 85g |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 100 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURACOAT |
| kod zamówienia | E1040051kpl5 |
| max. moment obrotowy | 4.0 Ncm |
| waga | 517g |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny zestaw |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 100 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURACOAT |
| kod zamówienia | E1040051 |
| max. moment obrotowy | 4.0 Ncm |
| waga | 517g |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 1.000 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURACOAT |
| kod zamówienia | E1044051kpl5 |
| max. moment obrotowy | 3.4 Ncm |
| waga | 61g (sam mikrosilnik) |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny zestaw |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 1.000 - 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURACOAT |
| kod zamówienia | E1044051 |
| max. moment obrotowy | 3.4 Ncm |
| waga | 64g |
| rodzaj produktu | mikrosilnik elektryczny |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |