Ti-Max Z
Seria Ti-Max Z wyewoluowała, aby na nowo zdefiniować wydajność. Niezwykle zaawansowana turbina skrywa w sobie 26W moc, umożliwiającą wykonywanie ultraprecyzyjnych i gładkich cięć. Ti-Max Z swą niewiarygodną moc zawdzięcza zwiększonej o 50% powierzchni łopatek rotora. Lekki tytanowy korpus został zaprojektowany tak, aby stanowić przedłużenie dłoni. Użyteczność została znacznie poprawiona, dzięki główce nachylonej pod unikalnym kątem 94°. Szerokość szyjki zredukowano z konwencjonalnego 9,6mm do 8,3 mm, zwiększając widoczność w polu zabiegowym, a tym samym precyzję preparacji. Najnowsza technologia wykonania łożysk ceramicznych zwiększa do 200% ich wytrzymałość. Wbudowany mikrofiltr zapobiega przedostawaniu się cząstek do systemu, gwarantując optymalne chłodzenie przez cały czas. Seria Ti-Max Z obejmuje modele, które są kompatybilne ze złączami wszystkich firm.
Wszystkie produkty z kategorii Ti-Max Z przejdź do porównywarki
| światło | tak |
| złącze | KaVo |
| główka | standard |
| moc | 24 W |
| max. prędkość obrotowa | 320.000-400.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | poczwórny |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | P1113 |
| wymiary główki | śr.12.5 x wys.13.1 mm |
| rodzaj produktu | kątnica turbinowa |
| długość gwarancji | 24 miesiące |
| długość gwarancji na rotor | 12 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | W&H |
| główka | mini |
| moc | 21 W |
| max. prędkość obrotowa | 360.000-440.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | poczwórny |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | P1120 |
| wymiary główki | śr.10.8 x wys.12.1 mm |
| rodzaj produktu | kątnica turbinowa |
| długość gwarancji | 24 miesiące |
| długość gwarancji na rotor | 12 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | BienAir |
| główka | mini |
| moc | 21 W |
| max. prędkość obrotowa | 360.000-440.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | poczwórny |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | P1116 |
| wymiary główki | śr.10.8 x wys.12.1 mm |
| rodzaj produktu | kątnica turbinowa |
| długość gwarancji | 24 miesiące |
| długość gwarancji na rotor | 12 miesięcy |