Ti-Max Z
Kątnice serii Z firmy NSK charakteryzują się pierwszą na świecie funkcją dwutorowego natrysku, która pozwala na błyskawiczny wybór między sprayem wodnym (mgiełką), a strumieniem wody. Pozwala dobrać tryb natrysku w zależności od warunków i rodzaju wykonywanego zabiegu, a następnie na płynną zmianę trybu – wystarczy kliknąć przełącznik. Strumień wody zapobiega powstawaniu odmy podskórnej podczas zabiegów chirurgicznych, zapewniając jednocześnie wydajne chłodzenie podczas zabiegów odbudowujących. Dotyczy modeli: Z45L, Z95L, Z99L.
Kątnice posiadają mikrofiltr wodny zapobiegający przedostawaniu się cząstek do systemu natrysku wody, gwarantujący optymalne chłodzenie natryskiem wody przez cały czas.
System Clean Head posiada mechanizm zapobiegający cofaniu się, który powstrzymuje przedostawanie się krwi i ciał obcych z jamy ustnej do głowicy. Dzięki temu łożyska kulkowe i części mechaniczne są trwalsze.
Korpus wykonany jest z lekkiego i bardzo wytrzymałego czystego tytanu. Lekka rękojeść zmniejsza obciążenie dłoni podczas operacji, a jej zwiększona twardość poprawia również jej odporność na sterylizację w autoklawie.
System Anti Heat - system zapobiegający przegrzewaniu się końcówki. Unikalna konstrukcja nasadki główki pomaga ograniczyć wytwarzanie ciepła i rozpraszać je podczas zabiegu. Dotyczy modeli: Z95L, Z85L, Z84L.
Ergonomiczny kształt korpusu i wprowadzenie nowej powłoki DURAGRIP zapewniają doskonałą przyczepność i komfort obsługi.
Nowości w kategorii Ti-Max Z
Wszystkie produkty z kategorii Ti-Max Z przejdź do porównywarki
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | mini |
| max. prędkość obrotowa | 180.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | poczwórny |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | C1135 |
| wymiary główki | śr.8.9 x wys.12.6 mm |
| przełożenie | 1:4.5 |
| rodzaj produktu | kątnica przyspieszająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| system Anti Heat zapobiegający przegrzewaniu | tak |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła FG ( ø1.6) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 200.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | poczwórny |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | C1034 |
| wymiary główki | śr.8.9 x wys.13.4 mm |
| waga | 57g |
| przełożenie | 1:5 |
| rodzaj produktu | kątnica przyspieszająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła FG ( ø1.6) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | mini |
| max. prędkość obrotowa | 200.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | C1062 |
| wymiary główki | śr.8.9 x wys.11.8 mm |
| przełożenie | 1:5 |
| rodzaj produktu | kątnica przyspieszająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| system Anti Heat zapobiegający przegrzewaniu | tak |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła FG z krótkim trzonkiem |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | C1038 |
| wymiary główki | śr.8.9 x wys.13.7 mm |
| waga | 58g |
| przełożenie | 1:1 |
| rodzaj produktu | kątnica 1:1 |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła CA ( ø2,35) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 10.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | C1039 |
| wymiary główki | śr.8.9 x wys.13.4 mm |
| przełożenie | 4:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła CA ( ø2,35) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | mini |
| max. prędkość obrotowa | 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | C1126 |
| wymiary główki | śr.8.9 x wys.12.3 mm |
| przełożenie | 1:1 |
| rodzaj produktu | kątnica 1:1 |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła CA ( ø2,35) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 2.500 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | C1040 |
| wymiary główki | śr.8.9 x wys.13.4 mm |
| przełożenie | 16:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła CA ( ø2,35) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard 45° |
| max. prędkość obrotowa | 168.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | poczwórny |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Special |
| kod zamówienia | C1064001 |
| wymiary główki | śr.9.6 x wys.14.6 mm |
| przełożenie | 1:4,2 |
| rodzaj produktu | kątnica przyspieszająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| system Anti Heat zapobiegający przegrzewaniu | tak |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła FG ( ø1.6) |
| dwutorowe chłodzenie - spray/strumień wody | tak |
| światło | tak |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 200.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | poczwórny |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Premium |
| kod zamówienia | CA13140001 |
| wymiary główki | śr.8.9 x wys.13.4 mm |
| rodzaj produktu | kątnica przyspieszająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |