Ti-Max X
Kątnice serii X firmy NSK charakteryzują się zaawansowaną technologią w połączeniu z eleganckim, a jednocześnie ergonomicznym wyglądem. Najważniejszymi kryteriami podczas projektowania korpusu instrumentu były lepszy dostęp do pola operacyjnego i maksymalna widoczność.
Wykorzystane w kątnicach łożyska ceramiczne są o 25% twardsze niż tradycyjne łożyska stalowe, ale ważą aż o połowę mniej. Dzięki znacznemu zmniejszeniu tarcia znacznie wzrosła wydajność i trwałość.
Kątnice posiadają mikrofiltr zapobiegający przedostawaniu się cząstek do systemu natrysku wody, gwarantujący optymalne chłodzenie natryskiem wody przez cały czas.
System Clean Head posiada mechanizm zapobiegający cofaniu się, który powstrzymuje przedostawanie się krwi i ciał obcych z jamy ustnej do głowicy. Dzięki temu łożyska kulkowe i części mechaniczne są trwalsze.
Korpus wykonany jest z lekkiego i bardzo wytrzymałego czystego tytanu. Lekka rękojeść zmniejsza obciążenie dłoni podczas operacji, a jej zwiększona twardość poprawia również jej odporność na sterylizację w autoklawie.
Ergonomiczny kształt korpusu i wprowadzenie nowej powłoki DURAGRIP zapewniają doskonałą przyczepność i komfort obsługi.
Wszystkie produkty z kategorii Ti-Max X przejdź do porównywarki
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 200.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | poczwórny |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C1072 |
| wymiary główki | śr.10.0 x wys.14.6 mm |
| przełożenie | 1:5 |
| rodzaj produktu | kątnica przyspieszająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| chłodzenie zewnętrzne | tak |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła FG ( ø1.6) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 2.500 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C609 |
| przełożenie | 16:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | gumki wkręcane |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 2.500 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURACOAT |
| łożyska ceramiczne | nie |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C613001 |
| przełożenie | 16:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 4.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C606 |
| przełożenie | 10:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła CA ( ø2,35) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 2.500 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURACOAT |
| łożyska ceramiczne | nie |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C603001 |
| przełożenie | 16:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 200.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | poczwórny |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C600 |
| wymiary główki | śr.10.0 x wys.14.6 mm |
| waga | 64g |
| przełożenie | 1:5 |
| rodzaj produktu | kątnica przyspieszająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| system Anti Heat zapobiegający przegrzewaniu | tak |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła FG ( ø1.6) |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 200.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | poczwórny |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C610 |
| przełożenie | 1:5 |
| rodzaj produktu | kątnica przyspieszająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| system Anti Heat zapobiegający przegrzewaniu | tak |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła FG ( ø1.6) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 10.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C602 |
| przełożenie | 4:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła CA ( ø2,35) |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 10.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C612 |
| przełożenie | 4:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła CA ( ø2,35) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C601001 |
| waga | 64g |
| przełożenie | 1:1 |
| rodzaj produktu | kątnica 1:1 |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła CA ( ø2,35) |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C611001 |
| rodzaj produktu | kątnica 1:1 |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła CA ( ø2,35) |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 2.500 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C619 |
| przełożenie | 16:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | gumki wkręcane |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 4.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C620 |
| przełożenie | 10:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | pilniki ręczne/maszynowe |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 4.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| mikrofiltr wodny | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C624 |
| przełożenie | 10:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | pilniki ręczne/maszynowe |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 10.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C608001 |
| przełożenie | 4:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | pilniki typu EVA Profin |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| główka | standard |
| max. prędkość obrotowa | 10.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| mikrofiltr wodny | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C618001 |
| przełożenie | 4:1 |
| rodzaj produktu | kątnica zwalniająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | pilniki typu EVA Profin |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | H273 |
| waga | 73g |
| przełożenie | 1:1 |
| rodzaj produktu | prostnica |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła HP oraz CA (z założonym stoperem) |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| max. prędkość obrotowa | 40.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | H274 |
| przełożenie | 1:1 |
| rodzaj produktu | prostnica |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła HP oraz CA (z założonym stoperem) |
| światło | tak |
| złącze | ISO |
| główka | mini |
| max. prędkość obrotowa | 200.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| światłowód ze szkła komórkowego | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C604 |
| przełożenie | 1:5 |
| rodzaj produktu | kątnica przyspieszająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła FG ( ø1.6) |
| światło | nie |
| złącze | ISO |
| główka | mini |
| max. prędkość obrotowa | 200.000 |
| korpus | tytanowy |
| powłoka | DURAGRIP |
| łożyska ceramiczne | tak |
| mikrofiltr wodny | tak |
| system czystej główki | tak |
| spray wodny | pojedynczy |
| przycisk wymiany wiertła | tak |
| ergonomiczny uchwyt | tak |
| klasa | Advanced |
| kod zamówienia | C614 |
| przełożenie | 1:5 |
| rodzaj produktu | kątnica przyspieszająca |
| długość gwarancji | 12 miesięcy |
| długość gwarancji na rotor | 6 miesięcy |
| rodzaj wierteł/narzędzi | wiertła FG ( ø1.6) |