autoryzowany przedstawiciel
na rynek Polski

Bezprzewodowy wkrętak protetyczny iSD900

Cena detaliczna brutto:
6 350 zł
5 879,63 zł zł netto + 8% VAT

Specyfikacja techniczna

kod zamówienia Y1001358

Do pobrania

Bezprzewodowa wkrętarka protetyczna z systemem kalibracji momentu obrotowego (TCS).Firma NSK przedstawia wkrętarkę akumulatorową iSD900 z systemem kalibracji momentu obrotowego (TCS) do procedur mocowania śrub w protetyce. iSD900 gwarantuje precyzyjną kontrolę momentu obrotowego, dzięki unikalnemu systemowi kalibracji momentu obrotowego NSK, który jest niezwykle łatwy w użyciu. iSD900 pomoże zaoszczędzić czas i umożliwi precyzyjne dokręcanie śrub, pozbawione ryzyka. Lekarze mogą polegać na iSD900 pod względem bezpieczeństwa i produktywności.

System kalibracji momentu obrotowego (TCS) umożliwia łatwą kalibrację w ciągu kilku sekund i gwarantuje precyzyjny moment obrotowy.

Precyzyjny moment obrotowy od 10 do 40 Ncm w krokach co 1 lub 5 Ncm, który można łatwo ustawić i dostarczyć.

Cyfrowy wyświetlacz LCD pokazuje moment obrotowy, prędkość, obroty wsteczne, stan baterii i ustawienia trybu kalibracji. Wyświetlacz jest czytelny i bardzo łatwy w obsłudze.

Bardzo trudno zachować dobrą widoczność na odciąganej błonie śluzowej policzków, za pomocą obecnych kluczy zapadkowych, które wymagają użycia obu rąk. iSD900 pomaga zachować dobrą widoczność i wykonywać operacje o wyższej jakości.

iSD900 jest wyposażony w zdejmowaną dźwignię włączania/wyłączania przedłużacza, aby umożliwić lekarzom łatwą obsługę urządzenia. Dźwignię przedłużającą można w pełni sterylizować w autoklawie, aby spełnić wymagania dotyczące kontroli infekcji krzyżowych.

Cechy urządzenia

Moment obrotowy 10-40 Ncm w krokach co 1 lub 5 Ncm

Prędkość 15, 20, 25 minˉ¹

Waga 148g (silnik iSD900 + iSD-HP)

Czas ładowania około 90 min

Czas ciągłej pracy maksymalnie 72 min

Zestaw zawiera

Silnik iSD900
iSD-HP
Szybka ładowarka do iSD900
Kalibrator momentu obrotowego
Dźwignia włącznika?wyłącznika

Jak kupić?

Produkty NSK możesz kupić u dystrybutora w swojej okolicy.

ZNAJDŹ DYSTRYBUTORA

Masz pytanie na temat tego produktu?